| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | MOOG |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Συνεχή ροπή | 1,26 nm |
|---|---|
| είδη | Υψηλή αδράνεια |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, μηχανές CNC, Αυτοματισμοί |
| Μέγιστο ρεύμα | 10Α |
| Ταχύτητα | 0 - 3000 σ.α.λ |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0.17 δευτερόλεπτα / 60 μοίρες (4.8V χωρίς φορτίο) |
|---|---|
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| είδη | Μέση αδράνεια |
|---|---|
| Μέθοδος διέγερσης | Μόνιμος τύπος μαγνήτη |
| Βαθμολογία προστασίας | IP65 |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 4,0 KW |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0.17 δευτερόλεπτα / 60 μοίρες (4.8V χωρίς φορτίο) |
|---|---|
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0.17 δευτερόλεπτα / 60 μοίρες (4.8V χωρίς φορτίο) |
|---|---|
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |