| Εφαρμογή | Δίκτυα παραγωγής, μεταφοράς και διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος ρελέ | Ηλεκτρομηχανική, Στερεάς κατάστασης, Ψηφιακή |
| Χρόνος απόκρισης | Συνήθως λιγότερο από 20 χιλιοστά του δευτερολέπτου |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη LCD, κουμπιά, απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Λειτουργία | Παρέχετε ηλεκτρική προστασία και έλεγχο για συστήματα ισχύος |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7Ημέρα εργασίας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 τεμ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Ταϊβάν |
| Μάρκα | MOXA |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Συμμόρφωση | EN 61000-6-2, EN 61000-6-4 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαστάσεις | 150 x 100 x 50 mm |
| Μεταφορά δεδομένων | 10/100/1000 Mbps |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | AC240-360V. |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
|---|---|
| Διαγνωστικά χαρακτηριστικά | Αυτοέλεγχος, Καταγραφή συμβάντων, Ανάλυση σφαλμάτων |
| Λειτουργία | Παρέχετε ηλεκτρική προστασία και έλεγχο για συστήματα ισχύος |
| Χρόνος απόκρισης | Συνήθως λιγότερο από 10 ms |
| Προστασία του περιβάλλοντος | IP54 έως IP67 |
| Τροφοδοτικό | 24 V DC ή 110/220 V AC |
|---|---|
| Τύποι εξαρτημάτων | Ρελέ, διακόπτες κυκλώματος, αισθητήρες, ελεγκτές |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEEE, IEC, ANSI |
| Διαγνωστικά χαρακτηριστικά | Αυτοέλεγχος, Καταγραφή συμβάντων, Καταγραφή σφαλμάτων |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7Ημέρα εργασίας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 ΤΕΜ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Ταϊβάν |
| Μάρκα | MOXA |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP40 έως IP67 |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Θύρες ινών | 2 x υποδοχές SFP |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC, ANSI, IEEE |
| MTBF | 1.000.000 ώρες |
| Δείκτες | Δύναμη, σύνδεση/δραστηριότητα, ταχύτητα |
|---|---|
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10/100/1000 Mbps |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -40 ° C έως 75 ° C |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC, ANSI, IEEE |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, FCC, RoHS |