| Χρόνος απόκρισης | Συνήθως λιγότερο από 10 ms |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος | IP54 έως IP65 |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθέτηση σε πάνελ, ράγα DIN, Επιτοίχια |
| Τύπος ρελέ | Ηλεκτρομηχανική, Στερεάς κατάστασης, Ψηφιακή |
| Συστατικά περιλαμβάνονται | Ρελέ, διακόπτες κυκλώματος, αισθητήρες, πίνακες ελέγχου |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |