| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Διεπαφή διαχείρισης | Δικτυακό περιβάλλον επεξεργασίας, CLI, SNMP |
| Δείκτες | Δύναμη, σύνδεση/δραστηριότητα, ταχύτητα |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Θύρες δικτύου | 8 x RJ45, 2 x SFP |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Προστασία | IP20 έως IP65 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |