| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Αριθμό μοντέλου | IndraControl L65 |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Σημεία Εξόδου | 24DO |
|---|---|
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Μνήμη | 50 KB |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |