| Communicationprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Output Method | Relay |
| Display | Optional LCD Or LED Indicators |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Microprocessor-based |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000pcs |
| Model Number | IndraControl L65 |
| Color | Normal |
|---|---|
| Power_Consumption | 5 W |
| Condition | New Original With Sealed |
| Input Points | 36DI |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Color | Normal |
|---|---|
| Power_Consumption | 5 W |
| Condition | New Original With Sealed |
| Input Points | 36DI |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Industry | Manufacturing |
|---|---|
| Communicationprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Integration | SCADA, MES Systems |
| Output Points | 24DO |
|---|---|
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Memory | 50 KB |
| Number_of_Inputs | 14 |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Safetyfeatures | Watchdog Timer, Fault Diagnostics |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Displaytype | LCD Or LED Indicators |
| Powersupply | 24V DC Or 110/220V AC |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Safetyfeatures | Watchdog Timer, Fault Diagnostics |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Safetyfeatures | Watchdog Timer, Fault Diagnostics |