| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Model numarası | IndraControl L65 |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Endüstri | Üretim |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Çıkış Noktaları | 24DO |
|---|---|
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Hafıza | 50 kB |
| Giriş Sayısı | 14 |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |