| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 milisaniye |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ms ila 10 ms |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Modeli | CP1L-M40DR-A |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Teslim süresi | 5-7iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 50 adet 1 hafta |
| Menşe yeri | Amerika |
| Marka adı | Allen-Bradley(AB) |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| montaj tipi | IP65 |
| Başvuru | İplik makinesi, taşıma bandı |
| Üreticisi | Siemens |
| Parça Numarası | CKE SH-32RI/SH-32R1 |