| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Czas skanowania | Zwykle od 1 do 10 milisekund |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Czas skanowania | Zwykle od 1 ms do 10 ms |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Model | CP1L-M40DR-A |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Czas dostawy | 5-7 dzień roboczy |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 50 sztuk 1 tydzień |
| Miejsce pochodzenia | USA |
| Nazwa handlowa | Allen-Bradley(AB) |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Aplikacja | Przędzarka, przenośnik taśmowy |
| Producent | Siemensa |
| Nr części | CKE SH-32RI/SH-32R1 |