| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Język_programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
|---|---|
| Wymiary | 90X100X75 mm |
| Model | S7-1200 |
| Nr części | P1KH002 |
| Liczba_punktów I/O | 128 |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1-20 sztuk 1 tydzień |
| Miejsce pochodzenia | USA |
| Nazwa handlowa | Allen‑Bradley(A-B) |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Waga | 0,5 kg |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
|---|---|
| Suma punktów | 60 punktów. |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |
| Nr części | 8273-1011 |
| Punkty wejściowe | 28 |
| Aplikacja | Systemy automatyki i sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC lub 120/230 V AC |
| Punkty wyjściowe | 24 punkty. |
| Liczba punktów I/OP | Od 8 do 1024 lub więcej |
| Czas skanowania | Zwykle od 1 ms do 10 ms |