| Weigth | ok. 22g |
|---|---|
| Wodoodporny stopień | IP65 |
| Stopień IP | IP65 |
| Typ siłownika | Dźwignia, tłok, rolka itp. |
| Napięcie robocze | AC/DC 24 V-240 V |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy/powierzchniowy |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy/tworzywo sztuczne |
| Weigth | ok. 22g |
| Instalacja | Spłukiwane / nierówne |