| Weigth | ca. 22 g |
|---|---|
| Waterdichte grad | IP65 |
| IP-klasse | IP65 |
| actuatorType | Hendel, plunjer, rol, enz. |
| Bedrijfsspanning | AC/DC 24V-240V |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Montagetype | Paneel-/opbouwmontage |
| Lichaamsmateriaal | Gegoten aluminium/kunststof |
| Weigth | ca. 22 g |
| Installatie | Flush / Niet-flush |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Montagetype | Paneel-/opbouwmontage |
| Lichaamsmateriaal | Gegoten aluminium/kunststof |
| Weigth | ca. 22 g |
| Installatie | Flush / Niet-flush |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Montagetype | Paneel-/opbouwmontage |
| Lichaamsmateriaal | Gegoten aluminium/kunststof |
| Weigth | ca. 22 g |
| Installatie | Flush / Niet-flush |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Montagetype | Paneel-/opbouwmontage |
| Lichaamsmateriaal | Gegoten aluminium/kunststof |
| Weigth | ca. 22 g |
| Installatie | Flush / Niet-flush |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Montagetype | Paneel-/opbouwmontage |
| Lichaamsmateriaal | Gegoten aluminium/kunststof |
| Weigth | ca. 22 g |
| Installatie | Flush / Niet-flush |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Montagetype | Paneel-/opbouwmontage |
| Lichaamsmateriaal | Gegoten aluminium/kunststof |
| Weigth | ca. 22 g |
| Installatie | Flush / Niet-flush |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Montagetype | Paneel-/opbouwmontage |
| Lichaamsmateriaal | Gegoten aluminium/kunststof |
| Weigth | ca. 22 g |
| Installatie | Flush / Niet-flush |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Montagetype | Paneel-/opbouwmontage |
| Lichaamsmateriaal | Gegoten aluminium/kunststof |
| Weigth | ca. 22 g |
| Installatie | Flush / Niet-flush |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Montagetype | Paneel-/opbouwmontage |
| Lichaamsmateriaal | Gegoten aluminium/kunststof |
| Weigth | ca. 22 g |
| Installatie | Flush / Niet-flush |