| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Uitgangstype | Relais |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Uitgangspunten | 20 |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Gewicht | 500 Gram |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Montage | DIN-rail / paneelmontage |
| Invoertype | Digitaal, Analogon |
|---|---|
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Verenigbaarheid | SCADA-systemen, HMI-panelen |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
|---|---|
| gewicht | Ongeveer. 0,5 tot 1,5kg |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Programmeertalen | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |