| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Çıkış Noktaları | 20 |
|---|---|
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Ağırlık | 500 Gram |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
| Giriş türü | Dijital, Analog |
|---|---|
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Programlama dilleri | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |