| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακός, ανάλογο |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Γλώσσες προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |