| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Διαστάσεις | 90mm x 100mm x 75mm |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός και έλεγχος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
| Μνήμη_Χωρητικότητα | 50 KB |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακή Έξοδος, Αναλογική Έξοδος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, τρανζίστορ ή Triac |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Βάρος | 0,83 kg |
| Μέρος Αρ | Γούντγουορντ 2301E |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| NumberofInputs | Ποικίλει (π.χ. 8, 16, 32, 64) |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ / Τρανζίστορ / Αναλογικό |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
|---|---|
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Μέρος Αρ | 8273-1011 |
| Σημεία εισόδου | 28 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |