| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Τύπος εισόδου | Χωρητική αφή |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
|---|---|
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |