| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Kolor | Normalna |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Pojemność pamięci | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Typ wejścia | Dotyk pojemnościowy |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
|---|---|
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |