| Liczba_wejść | 14 |
|---|---|
| Aplikacja | Przędzarka, przenośnik taśmowy |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Pojemność pamięci | Różny (np. 32 KB do 1 MB lub więcej) |
| Zasilanie | 24 V DC lub 120/230 V AC |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Power_supply | 24 V DC |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Waga | 0,59 kg |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Model | FX3G-60MT/ES-A |
| Obszary zastosowań | Produkcja, sterowanie procesami, robotyka, motoryzacja |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Liczba_wyjść | 10 |
|---|---|
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Model | S7-1200 |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Nr części | SST-PB3-104 |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Power_supply | 24 V DC |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 szt |
| Nazwa handlowa | Schneider |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |