| تعداد_ورودی ها | 14 |
|---|---|
| برنامه | دستگاه ریسندگی، تسمه نقاله |
| نوع نصب | پایه ریلی یا پنل DIN |
| ظرفیت حافظه | متفاوت است (به عنوان مثال، 32 کیلوبایت تا 1 مگابایت یا بیشتر) |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC یا 120/230 ولت AC |
| روش خروجی | ترانزیستور |
|---|---|
| نوع نصب | پایه ریلی یا پنل DIN |
| CPU_Speed | 100 مگاهرتز |
| power_supply | 24 ولت دی سی |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| وزن | 0.59 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
| مدل | FX3G-60MT/ES-A |
| حوزه های کاربردی | تولید، کنترل فرآیند، رباتیک، خودرو |
| روش خروجی | ترانزیستور |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
|---|---|
| نصب_نوع | ریل DIN |
| مدل | S7-1200 |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| نوع خروجی | رله |
| قسمت شماره | SST-PB3-104 |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| power_supply | 24 ولت دی سی |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| زمان تحویل | 5-7 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 1000 عدد |
| نام تجاری | Schneider |
| گواهی | Brand new original |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| برنامه | اتوماسیون صنعتی، کنترل فرآیند، کنترل ماشین آلات |
| وزن | 0.68 کیلوگرم |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |