| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 میلی ثانیه |
|---|---|
| نوع نصب | DIN Rail / Mount Panel |
| استانداردهای ایمنی | IEC 61508، ISO 13849 |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، بلوک تابع، متن ساختاریافته |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| نوع نمایشگر | نشانگرهای LCD یا LED |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC یا 110/220 ولت AC |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| رنگ | عادی |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نقاط ورودی | 36DI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| رنگ | عادی |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نقاط ورودی | 36DI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |