| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| زمان تحویل | 5-7 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد |
| شماره مدل | IndraControl L65 |
| زمان تحویل | 5-7 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد |
| شماره مدل | ctrlX CORE X7 |
| زمان تحویل | 5-7 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد |
| شماره مدل | IndraControl L65 |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| نوع نمایشگر | نشانگرهای LCD یا LED |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Ethernet/IP، Profibus |
|---|---|
| روش خروجی | رله |
| نمایش | نشانگرهای LCD یا LED اختیاری |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| رنگ | عادی |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نقاط ورودی | 36DI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| تعداد_ورودی ها | 14 |