| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Αριθμό μοντέλου | IndraControl L65 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Αριθμό μοντέλου | ctrlX CORE X7 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Αριθμό μοντέλου | IndraControl L65 |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |