| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Liczba_wejść | 14 |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Numer modelu | IndraControl L65 |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Numer modelu | ctrlX CORE X7 |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Numer modelu | IndraControl L65 |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Liczba_wejść | 14 |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Kolor | Normalna |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Liczba_wejść | 14 |