| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Liczba_wejść | 14 |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Pojemność_pamięci | 512 kB |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| pobór energii | 5 W |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik, tranzystor lub triak |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Waga | 0,83 kg |
| Nr części | Woodwarda 2301E |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |