| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Bellek_Kapasite | 512 KB |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| montaj tipi | IP65 |
| güç tüketimi | 5 W |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Çıkış türü | Röle, Transistör veya Triyak |
| Çıkış Türü | Röle |
| Ağırlık | 0.83 kg |
| Parça Numarası | Woodward 2301E |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |