| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
|---|---|
| Ağırlık | 500 Gram |
| Yanıt Zamanı | 5 ms |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| G/Ç sayısı | 16 Giriş / 16 Çıkış |
| Ağırlık | 500 Gram |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |