| Weigth | yaklaşık 22g |
|---|---|
| Su geçirmez Grad | IP65 |
| IP Sınıfı | IP65 |
| aktüatör türü | Kol, Piston, Makara vb. |
| Çalışma voltajı | AC/DC 24V-240V |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel/Yüzey Montajı |
| Gövde Malzemesi | Döküm Alüminyum / Plastik |
| Weigth | yaklaşık 22g |
| Kurulum | Gömmeli / Gömmesiz |