| Maksimum hız | 8000 devir |
|---|---|
| Hız Fbk Sel | Artımlı |
| Dişli Malzemesi | maden |
| Nominal Hız | 1500RPM |
| Fabrika çıkışı | Fabrika çıkışı |
| Yeterlik | IE2 |
|---|---|
| Çalışma voltajı | DC6-28V |
| Delik Mil Çapı | Ø140 mm - Ø340 mm |
| Stoklamak | Zengin |
| Step Motor | 4 telli step motor |
| Kalınlık | 22 mm-30 mm ( |
|---|---|
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Örnek | Ücretli örneklenmiş mevcut |
| Boyut | 32x11,5x24 mm |
| Maksimum hız | 8000 devir |
| Boyut | 90x29x42mm |
|---|---|
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Sürekli akım | 3.5 Silah |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Sistem Yonga Seti | Intel 845GV |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 |
| Marka adı | Rexroth |
| Sertifika | Brand new original |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |