| Μέγιστη ταχύτητα | 8000 περιστροφές/λεπτό |
|---|---|
| Ταχύτητα fbk sel | Αυξητική |
| Υλικό εργαλείων | Μέταλλο |
| Ωριαία ταχύτητα | 1500 σ.α.λ |
| εργοστασιακή έξοδος | εργοστασιακή έξοδος |
| Αποδοτικότητα | IE 2 |
|---|---|
| Τάση εργασίας | DC6-28V |
| Κοίλη διάμετρος άξονων | Ø140 mm - Ø340 mm |
| Στοκ | Πλούσιος |
| Βηματικός κινητήρας | Βηματικός κινητήρας 4 καλωδίων |
| Πάχος | 22 mm-30 mm |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Δείγμα | Διαθέσιμα φορτισμένα δείγματα |
| Διάσταση | 32 x 11,5 x 24 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 8000 περιστροφές/λεπτό |
| Μέγεθος | 90x29x42mm |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Συνεχής ρεύμα | 3.5 Όπλα |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 |
| Chipset συστήματος | Intel 845GV |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |