| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Βάρος | 0,3 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, CE, UL |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές για ενσωμάτωση πάνελ |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής (PLC), Σύστημα Κατανεμημένου Ελέγχου (DCS), SCADA |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Μοντέλο | S7-1200 |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Μνήμη | 50 KB |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Σημεία εισόδου | 28 |