| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι / Φλάντζα |
|---|---|
| Ταχύτητα | 750 rpm έως 3600 rpm |
| Φάση | Τριφασικό |
| Dutycycle | S1 (συνεχές) |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη ΣΤ / Τάξη Η |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι / Φλάντζα |
|---|---|
| Ταχύτητα | 750 rpm έως 3600 rpm |
| Φάση | Τριφασικό |
| Dutycycle | S1 (συνεχές) |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη ΣΤ / Τάξη Η |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι / Φλάντζα |
|---|---|
| Ταχύτητα | 750 rpm έως 3600 rpm |
| Φάση | Τριφασικό |
| Dutycycle | S1 (συνεχές) |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη ΣΤ / Τάξη Η |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι / Φλάντζα |
|---|---|
| Ταχύτητα | 750 rpm έως 3600 rpm |
| Φάση | Τριφασικό |
| Dutycycle | S1 (συνεχές) |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη ΣΤ / Τάξη Η |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι / Φλάντζα |
|---|---|
| Ταχύτητα | 750 rpm έως 3600 rpm |
| Φάση | Τριφασικό |
| Dutycycle | S1 (συνεχές) |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη ΣΤ / Τάξη Η |
| Βάθος | 105 |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 8Α |
| Αναλογία εργαλείων | 1/45.569 |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Θερμική αντίσταση | 0.65 ℃/w |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |