| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |