| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Βάρος | 0,2 κιλά |
| Χωρητικότητα μνήμης | Από 2 KB έως 1 MB ή περισσότερο |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Προστασία | IP65 |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Συνδεσιμότητα | Υποστηρίζει ενσωμάτωση IoT και Cloud |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακές θύρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Προστασία | IP20 έως IP65 |