| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| ScanTime | Συνήθως 1 έως 10 χιλιοστά του δευτερολέπτου |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| ScanTime | Συνήθως από 1 ms έως 10 ms |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Μοντέλο | Cp1l-m40dr-α |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7Ημέρα εργασίας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 ΤΕΜ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | ΗΠΑ |
| Μάρκα | Allen-Bradley(AB) |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Εφαρμογή | Περιστρεφόμενη μηχανή, ζώνη μεταφορέων |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Μέρος Αρ | CKE που στέλνει και που χειρίζεται - 32RI/Shipping και χειρισμός - 32R1 |