| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| ScanTime | Meestal 1 tot 10 milliseconden |
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Invoerpunten | 36DI |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| ScanTime | Meestal 1 ms tot 10 ms |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Model | Cp1l-m40dr-a |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Levertijd | 5-7 Werkdag |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 50 STKS 1 week |
| Plaats van herkomst | VS |
| Merknaam | Allen-Bradley(AB) |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| montage_type | DIN-rail |
| Sollicitatie | Spinmachine, transportband |
| Vervaardiging | Siemens |
| Onderdeelnr | CKE-VERPAKKEN EN VERZENDEN - 32RI/Shipping en behandeling - 32R1 |