| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |