| Reactietijd | Meestal minder dan 10 ms |
|---|---|
| Milieubescherming | IP54 tot IP65 |
| Montagetype | Op paneel gemonteerd, DIN-rail, wandmontage |
| relaistype | Elektromechanisch, solid-state, digitaal |
| Componenten inbegrepen | Relais, stroomonderbrekers, sensoren, bedieningspanelen |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |