| Productnaam | Ventielpositionaars |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART / FOUNDATION Veldbus / PROFIBUS |
| Montagetype | Directe montage/montage op afstand |
| Ingangssignaal | 4-20 mA / 0-10 V / HART / Veldbus |
| Uitgangssignaal | 3-15 psi / 0,2-1,0 bar pneumatisch signaal |
| Beschermingsklasse | IP65 / IP67 |
|---|---|
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Feedbacktype | Potentiometer / LVDT / Digitale encoder |
| Voedingsluchtdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Materiaal | Aluminium legering / roestvrij staal |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Functie | Positie van regelklepactuator |
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Aanvoerdruk | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Feedbacksignaal | Potentiometer / LVDT / Digitale feedback |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Functie | Positie van regelklepactuator |
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Aanvoerdruk | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Feedbacksignaal | Potentiometer / LVDT / Digitale feedback |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Functie | Positie van regelklepactuator |
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Aanvoerdruk | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Feedbacksignaal | Potentiometer / LVDT / Digitale feedback |
| Productnaam | Ventielpositionaars |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART / FOUNDATION Veldbus / PROFIBUS |
| Montagetype | Directe montage/montage op afstand |
| Ingangssignaal | 4-20 mA / 0-10 V / HART / Veldbus |
| Uitgangssignaal | 3-15 psi / 0,2-1,0 bar pneumatisch signaal |
| Veiligheidsnormen | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Functie | Positie van regelklepactuator |
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Devel druk | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Terugkoppelingssignaal | Potentiometer / LVDT / Digitale feedback |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Functie | Positie van regelklepactuator |
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Aanvoerdruk | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Feedbacksignaal | Potentiometer / LVDT / Digitale feedback |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Functie | Positie van regelklepactuator |
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Aanvoerdruk | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Feedbacksignaal | Potentiometer / LVDT / Digitale feedback |