| Punt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Uitgangstype | Relais |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Invoerpunten | 100-2 |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering en besturing |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
| Geheugen_Capaciteit | 50 kB |
| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Vervaardiging | Siemens |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Voeding | 24 V gelijkstroom, 110 V wisselstroom, 220 V wisselstroom |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Uitvoertype | Digitale uitgang, analoge uitgang |
| Sollicitatie | Productie, procescontrole |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Uitvoertype | Relais, transistor of triac |
| Uitgangstype | Relais |
| Gewicht | 0,83 kg |
| Onderdeelnr | Woodward 2301E |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| NumberofInputs | Varieert (bijvoorbeeld 8, 16, 32, 64) |
| Communicatieprotocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Uitvoertype | Relais / Transistor / Analoog |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
|---|---|
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Onderdeelnr | 8273-1011 |
| Invoerpunten | 28 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Communicatieprotocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Uitgangstype | Relais |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |