| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| Outputmethode | transistor |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
|---|---|
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024+ |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024+ |
|---|---|
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Communicatieprotocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |