| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
|---|---|
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
|---|---|
| Możliwość rozbudowy | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Liczba punktów I/OP | Od 8 do 1024+ |
| Liczba punktów I/OP | Od 8 do 1024+ |
|---|---|
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |