| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Czas skanowania | Zwykle od 1 do 10 ms |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Możliwość rozbudowy | Możliwość rozbudowy modułowej |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zasilanie | 24 V DC / 110-240 V AC |
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |