| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach / montaż na kołnierzu |
|---|---|
| Prędkość | 750 obr./min do 3600 obr./min |
| Faza | Trójfazowy |
| Cykl pracy | S1 (ciągły) |
| Klasa izolacji | Klasa F / Klasa H |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach / montaż na kołnierzu |
|---|---|
| Prędkość | 750 obr./min do 3600 obr./min |
| Faza | Trójfazowy |
| Cykl pracy | S1 (ciągły) |
| Klasa izolacji | Klasa F / Klasa H |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach / montaż na kołnierzu |
|---|---|
| Prędkość | 750 obr./min do 3600 obr./min |
| Faza | Trójfazowy |
| Cykl pracy | S1 (ciągły) |
| Klasa izolacji | Klasa F / Klasa H |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach / montaż na kołnierzu |
|---|---|
| Prędkość | 750 obr./min do 3600 obr./min |
| Faza | Trójfazowy |
| Cykl pracy | S1 (ciągły) |
| Klasa izolacji | Klasa F / Klasa H |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach / montaż na kołnierzu |
|---|---|
| Prędkość | 750 obr./min do 3600 obr./min |
| Faza | Trójfazowy |
| Cykl pracy | S1 (ciągły) |
| Klasa izolacji | Klasa F / Klasa H |
| Głębokość | 105 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 8A |
| Współczynnik przekładni | 1/45.569 |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Opór termiczny | 0,65 ℃/w |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |