| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 20 |
|---|---|
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Waga | 500 gramów |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Typ wejścia | Cyfrowy, analogowy |
|---|---|
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |