| Maksymalna prędkość | 8000 obr./min |
|---|---|
| Prędkość Sprz. Zwrotnego | Przyrostowe |
| Materiał przekładni | Metal |
| Prędkość znamionowa | 1500 obr./min |
| punkt wyjścia fabrycznego | punkt wyjścia fabrycznego |
| Efektywność | tj. 2 |
|---|---|
| Napięcie robocze | Prąd stały 6-28 V |
| Średnica wału drążonego | Ø140 mm - Ø340 mm |
| Magazyn | Bogaty |
| Silnik krokowy | Silnik krokowy 4-przewodowy |
| Grubość | 22mm-30mm( |
|---|---|
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Próbka | Próbki pobrane dostępne |
| Wymiar | 32 x 11,5 x 24 mm |
| Maksymalna prędkość | 8000 obr./min |
| Rozmiar | 90x29x42mm |
|---|---|
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Ciągły prąd | 3,5 broni |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Chipset systemowy | Intela 845GV |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 |
| Nazwa handlowa | Rexroth |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Integracja | SCADA, systemy MES |