| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Liczba_wejść | 14 |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| Punkty wejściowe | 100-2 |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka i sterowanie przemysłowe |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
| Pojemność_pamięci | 50kB |
| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Producent | Siemensa |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Typ wyjścia | Wyjście cyfrowe, wyjście analogowe |
| Aplikacja | Produkcja, kontrola procesu |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik, tranzystor lub triak |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Waga | 0,83 kg |
| Nr części | Woodwarda 2301E |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Liczba wejść | Zmienia się (np. 8, 16, 32, 64) |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ wyjścia | Przekaźnik / Tranzystor / Analog |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
|---|---|
| Suma punktów | 60 punktów. |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |
| Nr części | 8273-1011 |
| Punkty wejściowe | 28 |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Typ wejścia | Cyfrowe i analogowe |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Typ napięcia zasilania | AC |