| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Giriş Sayısı | 14 |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Çıkış Türü | Röle |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Giriş Noktaları | 100-2 |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon ve kontrol |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
| Bellek_Kapasite | 50 kB |
| güç tüketimi | 5 W |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Üreticisi | Siemens |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Çıkış türü | Dijital Çıkış, Analog Çıkış |
| Başvuru | İmalat, Proses Kontrolü |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Çıkış türü | Röle, Transistör veya Triyak |
| Çıkış Türü | Röle |
| Ağırlık | 0.83 kg |
| Parça Numarası | Woodward 2301E |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Girdi Sayısı | Değişir (örneğin, 8, 16, 32, 64) |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Çıkış türü | Röle / Transistör / Analog |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Çıkış_Türü | Röle, Transistör, Analog |
| Parça Numarası | 8273-1011 |
| Giriş Noktaları | 28 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| Çıkış Türü | Röle |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |