| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Giriş_Türü | Dijital ve Analog |
| Çıkış_Türü | Dijital ve Analog |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Renk | Normal |
| Renk | Normal |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, DeviceNet |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Çıkış Türü | Röle |
| Giriş Noktaları | 36DI |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Bellek kapasitesi | Değişir (örneğin, 32KB ila 1MB veya daha fazla) |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| SayıOfI/OPuan | Değişir (örneğin, 8 ila 512 veya daha fazla) |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Çıkış Türü | Röle |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024+'ya |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş Noktaları | 100-2 |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, CANopen |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 1KB ila 1MB |
| Depo | 8 GB Flaş Bellek |
|---|---|
| Desteklenen protokoller | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
| Arayüz | RS422, RS232, Ethernet, USB ve SD kart |
| Üreticisi | Siemens |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Tarama Süresi | Milisaniye Aralığı |