| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 ms |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Genişleme Yeteneği | Modüler genişletme mevcut |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Güvenlik standartları | CE, UL, ROHS uyumlu |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Koruma | ben |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| Montaj tipi | IP65 |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |